Buradasınız
Home > Güncel > Premio Visionmax Türkiye’de

Premio Visionmax Türkiye’de

Türkiye’de 2007 yılından beri araç sahiplerine lastik satışı ve servisi başta olmak üzere, jant, akü, madeni yağ, paspas, araç temizliği ürünleri ve çeşitli aksesuarlar sunan Premio, kullanılan kauçuk kalitesi sayesinde yağışlı havalarda temizleme performansıyla öne çıkan, uzun ömürlü Premio Visionmax cam sileceklerinin satışına başladı.

Ürün ve servisleriyle sürücülere kaliteli hizmet vermeyi hedefleyen Premio’da satışına başlanan Premio Visionmax cam silecekleri yağışlı havalarda sürüş rahatlığı sağlayan daha fazla temizleme özelliğinin yanı sıra 19,90 TL/adet’lik fiyatıyla da dikkat çekiyor.  Binek araçlar için 350mm ile 700mm arasında değişik ebatlarda sunulan Premio Visionmax silecekler tüm araç tiplerine uygun.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı