Buradasınız
Home > Güncel > Porsche’den Yıldızlar Geçidi

Porsche’den Yıldızlar Geçidi

Porsche World Roadshow / İstanbul Park

Porsche, World Roadshow organizasyonu ile İstanbul Park’a damgasını vurdu. Etkinlikte markanın ürün gamında yer alan Panamera Turbo ve S, 911 Turbo, Carrera 4S, Carrera 2S, Boxster Spyder ve Cayman S modellerini kullanma imkanı bulduk.

Gün boyu süren etkinlikte  padok alanında hazırlanan ‘Engelden Kaçış’ ve ‘Slalom’ testleri, Start-Finiş düzlüğünde hazırlanan ‘Kalkış Kontrol/Fren’ testleri, pist ve offroad tecrübesi ile unutulmaz bir gün yaşatan Porsche’nin en çok ilgi gören modeli ise 0-100 km/s hızlanmasını 3.7 saniyede gerçekleştiren 911 Turbo oldu. Fren testlerinde kullanma imkanı nulduğum  911 Turbo, gerek kalkış gerekse de fren sırasında gösterdiği fizik kurallarına meydan okuyan performansıyla nefes kesti.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı