Buradasınız
Home > Güncel > Porsche Panamera 4S yeni jantlarına kavuştu

Porsche Panamera 4S yeni jantlarına kavuştu

Porsche Panamera 4S yeni jantlarına kavuştu

CARMEDYA.COM – Porsche Panamera 4s tasarım anlamında fazlasıyla iyi bir model. Ancak onu daha etkileyici kılmak için yapmanız gereken şey nedir?  

Jantlar dikkat çekiyor

Modelin jantları değiştirilmiş. Burada Volkan Gri renkte jantlar kullanılmış. 10 kollu jant grubu 19 ve 20 inç büyüklüğe sahip seçenekleriyle müşterilere sunulmuş. Ayrıca bu jantlar otuz farklı renk seçeneği ile de müşterilerin beğenisine sunuldu.

Porsche Panamera 4S yeni jantlarına kavuştu

Performans konusunda iddialı

Panamera 4S, 434 HP güç ve 550 Nm tork değerine sahip. 2.9 litrelik V6 motora sahip Panamera 4S’i Spor Chrono Paketi ile alırsanız, sadece 4,2 saniyede sıfırdan 100 kilometreye ulaşıyor. Modelin maksimum hızı ise 289 km/s.

Alper Güler
2008 yılından bu yana otomobil yayıncılığı sektörünün her alanında görevlerde bulunan Alper Güler, Türkiye’de dijital otomobil yayıncılığına Otomobil Dünyam çatısı altında başlatmıştır. 2014 yılında Doğan Yayın Holding bünyesinde çalışan Alper Güler, 2017 yılı sonunda bugün Medicon Grup adını alan Carmedya’da görevine devam etmektedir. Bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.
https://www.carmedya.com

    Benzer yazılar

    Yukarı