Buradasınız
Home > Güncel > Porsche GT3 Cup Son Ayağıyla İstanbul’da

Porsche GT3 Cup Son Ayağıyla İstanbul’da

İkinci sezonuna 26-27 Mart 2011 tarihinde İstanbul Park’ta koşulan 1. ayakla start veren Porsche GT3 Cup Challenge Eastern Europe, kapanışı da yine İstanbul Park’ta 29-30 Ekim’deki 4’üncü ayağıyla yapacak.

Motorsporları tutkunlarının ilgiyle takip ettiği ilk üç ayağın ardından muhteşem finalin yapılacağı İstanbul Park’ta pilotlar izleyenlere keyfili mücadeleleri izleme imkânı sunacak.

BP, Castrol, Doğuş Otomotiv, Michelin, Adidas ve Virgin Radio gibi önemli markaların sponsor olduğu heyecan dolu maratonun son durağında, Yadel Oskan, Cengiz Oğuzhan, Arif Suyabatmaz, Stefan Bihl, Antonios Wossos gibi tecrübeli pilotlarında içinde olduğu toplam 9 pilot 420 HP gücünde 997 serisi Porsche GT3 Cup araçlarıyla yarışseverlere heyecan dolu anlar yaşatacak.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı