Buradasınız
Home > Güncel > Porsche Cayenne Lumma Design CLR 550 GT

Porsche Cayenne Lumma Design CLR 550 GT

Porsche Cayenne Lumma Design

Lumma Design, 2011 model Porsche Cayenne için yeni bir body kit tasarladı.

Dünyanın önde gelen tuning markalarından biri olan Lumma Design tarafından yeniden yorumlanan Cayenne son derece agresif bir yüze kavuşmuş. Lumma Design CLR 550 GT adı verilen modifiye Cayenne, spor tampon ve yüksek performans için gerekli malzemelerle geliştirilen ön ızgara ile kendisini hemen farkettiriyor.

Performansı vurgulayan geniş hava girişleri, arkada tavan hizasında yer alan aerodinamik kanat, alçak tasarımlı yan etekler ve  23 inç jantlar Cayenne’i SUV sınıfından alarak, adeta spor otomobil sınıfına doğru götürüyor.

Aracın arka bölümündeki üç adet çelik egzoz çıkışı 550 HP’lik motorun gücünü yansıtırken, yüksek performansı dizginlemek için kullanılan fren disklerinin aşırı ısınmaması için arkaya yerleştirilen büyük hava girişleri de dikkat çekiyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı