Buradasınız
Home > Güncel > Polo GTI ve Foursquare Kazandırıyor

Polo GTI ve Foursquare Kazandırıyor

Sosyal medya uygulamalarıyla Türkiye’de önemli başarılara imza atan Volkswagen Binek Araç, iletişim çalışmalarına yeni bir uygulamayı; Foursquare’i de dahil etti. Tüm VW Yetkili Satıcılarının ‘Venue’ olarak tanımlandığı Foursquare uygulamasında pazara yeni sunulan Polo GTI için de özel bir kampanya başladı.

Volkswagen Binek Araç’tan yeni bir ilk

VW’nin yeni modeli Polo GTI için sosyal paylaşım uygulaması Foursquare üzerinden gerçekleştirilen kampanya, otomotiv firmaları arasında Türkiye’de bir ilk özelliği taşırken, Doğuş Otomotiv – VW Binek Araç Volkswagen Grup markaları içinde dünyada ilk kez bu uygulamayı gerçekleştiren firma oldu.

Polo GTI’ın ruhunu yakalayanlara…

14 Mart’ta başlayacak ve 14 Nisan tarihine kadar devam edecek olan, Foursquare uygulamasında mekan adı ‘Venue’ olarak geçecek Volkswagen Yetkili Satıcılarına gelen Polo GTI tutkunları, Foursquare uygulamasına check-in yapacak, showroomdaki aracın fotoğrafını çekecek ve Volkswagen görevlisine göstererek, özel Polo GTI şapkasını kazanabilecekler.

Volkswagen Polo GTI ile ilgili düşünce ve yorumlarını da paylaşabilecek kullanıcılar, önümüzdeki dönemlerde de bu platform üzerinden tüm Volkswagen kampanya ve duyurularıyla ilgili olarak da bilgi alabilecekler.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı