Buradasınız
Home > Google > Pirelli, bağdat caddesinde diş derinliği ölçümü yaptı

Pirelli, bağdat caddesinde diş derinliği ölçümü yaptı

Pirelli

CARMEDYA.COM – Pirelli Otomobil Lastikleri A.Ş. kasım ve aralık aylarında Bağdat Caddesi’nde hayata geçirdiği Pit Stop Etkinliği’nde lastikler kontrol edildi.

Pirelli, bağdat caddesinde diş derinliği ölçümü yaptı

Pirelli

Markanın Türkiye operasyonu Pirelli Otomobil Lastikleri A.Ş., kış lastiği döneminde otomobil sürücülerinde farkındalığı artırmak için gerilla marketing aktivitesi gerçekleştirdi.

“Biz lastiklerinizin diş derinliğini kontrol edelim siz kışın keyfini sürün” sloganı ile hayata geçirilen etkinlik ilgi gördü.  25-26 Kasım, 2-3 ve 9 Aralık tarihlerinde Bağdat Caddesi’nde gerçekleştirildi. Pit Stop kıyafetleri giymiş ekip Şaşkınbakkal ışıklarda kırmızı ışıkta bekleyen sürücülerin otomobillerinin diş derinliklerini ölçüp, sürücülerle paylaştı. Etkinliğin bir diğer bölümünde ise ara sokaklarda ölçümler yaparak sürücüleri bilgilendirdiler. 5 gün süren etkinlik boyunca toplamda ara sokak ölçümlerinde 18 bin üzerinde lastik ve pitstop ölçümlerinde 16 binin üzerinde lastik ölçüldü.

Kübra Yeşilkaya
2014 yılında lisede, Grafik Tasarım ve Fotoğrafçılık bölümünü bitirmişdir. 2016 yılında SAÜ MYO Üniversitesinden, Habercilik ve Gazetecilik den mezun olmuştur. Ayrıca AÖF – Medya ve İletişim bölümünde eğitimine devam etmektedir. 2014 den 2016 yılları sonuna kadar Kampüshaber gazetesinde Grafikerlik ve muhabirlik, aynı zamanda Hürriyet aile sitesinde editör yardımcılığı yapmıştır. Kısa bir süre M&T Reklam şirketinde grafik tasarımcı olarak yer almıştır. 2017 yılında Anadolu Yaşam Sağlık Tesislerinde Sosyal Medya Uzman yardımcılığı ve grafikerlik yapan Kübra Yeşilkaya, 2017 yılı sonunda bugün Medicon Grup da yeni görevine devam etmektedir.

    Benzer yazılar

    Yukarı