Buradasınız
Home > Güncel > Piranha’dan Trafiğe Göre Rota Çizen Navigasyon

Piranha’dan Trafiğe Göre Rota Çizen Navigasyon

Piranha Navigasyon tarafından geliştirilen ve Electro World reyonlarında satışa sunulan yepyeni navigasyon teknolojisi ile artık trafiğin yoğunluğuna göre güzergâh değiştirmek mümkün olabiliyor.

Electro World, sürücüyü navigasyon sistemi üzerinden tek tuşla otomatik olarak en hızlı yollara yönlendiren yepyeni teknolojisi ile büyük beğeni toplayan Piranha No Traffic X Type’ı satın almak isteyen teknoloji meraklılarını fırsatlarından faydalanmak üzere mağazalarına davet ediyor.

5 inç ekranı, ömür boyu ücretsiz harita güncelleme olanağı ve FM yayını üzerinden canlı trafik bilgisi sunan altyapısı ile göz dolduran Piranha No Traffic X Type navigasyon cihazı kampanyalı kredi kartlarına peşin fiyatına 5 taksit imkânı ile 299 TL’ye tüm Electro World mağazalarında satışa sunuluyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı