Buradasınız
Home > Güncel > Pioneer’dan Yeni Ses Sistemi

Pioneer’dan Yeni Ses Sistemi

Pioneer DEH-6200BT_RF

Pioneer, yeni ürünü  DEH-6200BT’yi satışa sundu. Pioneer oto teyp grubunun yeni üyesi DEH-6200BT yolculuklarda müzik dinleme keyfinizi arttırıyor. D/A dönüştürücü teknolojisi, alçak ve yüksek geçiş filtresi ile sesi en ileri netlikte aktaran DEH-6200BT’nin kaynak düzeyi ayarlayıcısı ve gelişmiş ses alıcısı bulunuyor.

Parrot bluetooth modülünün yanı sıra telefon rehberi transferi, 5 kullanıcıya kadar 1000 girişlik kapasitesi, SMS uyarısı ve harici mikrofonu ile ek bluetooth özelliklerini bünyesinde bulunduran DEH-6200BT telefon, USB ve Ipod’a yüklenen müzikleri de yüksek kalitede dinleme olanağı sunuyor.İngilizce, İspanyolca ve Rusça seçeneklerine sahip kullanıcı ara yüzünün yanı sıra opsiyonel uzaktan kumandası (CD-SR110) da olan DEH-6200BT 4 adet 50 w yüksek ses çıkışına sahip.

KDV Dahil 749 TL’den satılan ürünün teknik özellikleri şu şekilde;

  • MOSFET 50Wx 4
  • CD-R, CD-RW/MP3/WMA/WAV/AAC çalma özelliği
  • Bluetooth, iPod/iPhone (Opsiyonel CD-IU50 kablosu) , USB girişi
  • D/A dönüştürücü, LPF, HPF, grafik ekolayzır, SLA, ASR

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı