Buradasınız
Home > Güncel > Phenoma Challenge’da Geri Sayım Başladı

Phenoma Challenge’da Geri Sayım Başladı

Lassa, yeni spor lastiği Phenoma için hazırladığı sosyal medya projesi ‘Phenoma Challenge’ ile hayalleri gerçekleştiriyor. 2 Mayıs tarihinden itibaren sosyal medyada son günlerin en çok konuşulan ve 13 günün sonunda 619 bin 548 kez görüntülenen yarışma, bir kişiye çekilişsiz kurasız otomobil sahibi olma fırsatı sunuyor. 24 Mayıs 2011 tarihinde sona erecek olan yarışmada çeyrek final elemeleri ile heyecan artacak.

Proje kurgusuyla da sektörde ilk olan Phenoma Challenge’ın başlamasıyla hayalindeki otomobile sahip olmayı isteyen yarışmacılar, hayallerinin otomobilini seçerek her gün kendilerine yöneltilen 3 soruyu doğru yanıtladığı takdirde otomobilini elinde tutmaya devam ediyor.  Soruları zamanında ve doğru cevaplayan kullanıcılar, hayallerindeki otomobili kazanmaya bir adım daha yaklaşıyor. Kampanyanın sonunda 1 kişi, hayallerindeki otomobilin sahibi olurken, 1 kişi Apple iPad2, 8 kişi navigasyon cihazı, 40 kişi de iPod Shuffle sahibi olacak.

25 Mayıs tarihinde başlayacak olan çeyrek finalde, 50 Phenoma Challenge yarışmacısı, hayallerindeki otomobilleri kazanabilmek için 10’ar soru daha yanıtlayarak yarı final için yarışacaklar. Yarı finale kalacak 10 yarışmacıya ise Lassa Phenoma Challenge Ekibi tarafından gönderilecek web kameralar aracılığıyla yarı final’in site üzerinden canlı yayımlanması da sağlanacak. Finalde, hayalindeki otomobil için kıyasıya mücadele edecek yarışmacılar da aynen yarı finalde olduğu gibi web cam ile siteye canlı bağlanacaklar.

Bu heyecan dolu yarışmaya katılmak için www.phenoma.com.tr sitesinden kayıtlar 24 Mayıs tarihine kadar devam ediyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı