Buradasınız
Home > Güncel > Peugeot’dan Temmuz İndirimi

Peugeot’dan Temmuz İndirimi

Peugeot, Temmuz ayında müşterileri için önemli fırsatlar sunuyor. Tüm binek ve kombi modeller için geçerli olan kredi kampanyası ile Temmuz ayında bir Peugeot sahibi olan müşteriler Peugeot Finans’dan kullandıkları kredinin ilk taksidini Ocak 2012’de ödüyorlar. Balon ve 50/50 kredi seçenekleri de devam ederken Peugeot Finans’dan kredi kullanan tüm müşteriler ücretsiz OGS sahibi oluyor.

Ayrıca tüm bu cazip kredi koşullarının yanısıra, 3008 modelinde 7 bin 490 TL., 5008 modelinde 4 bin 370 TL ve 207 modelinde 5 bin TL’ye varan indirimler ile birlikte diğer modellerdeki cazip fiyat avantajları Peugeot müşterileri için önemli fırsatlar yaratıyor. Peugeot hafif ticari araç modellerinden Partner Tepee ve Bipper’da çok özel fırsatlar showroom’larda tüketicileri beklerken, Türkiye’de üretilen Partner Origin modelinde 3 bin 500 TL’ye varan fiyat avantajı dikkat çekiyor.

Peugeot 2012 model yılına hazır

Peugeot, Temmuz ayında açıklanan özel 2012 model yılı fiyatlarını Ağustos ayı teslimleri için uyguluyor. Temmuz ayında açıklanan özel fiyatlar ile ön siparişini veren müşteriler 2012 model Peugeot modellerini Ağustos ayı sonuna kadar teslim alabilecekler.

Yeni Peugeot 508 benzinli motor seçeneklerine özel avantajlar

Peugeot bayilerinde Yeni Peugeot 508’in benzinli motor seçeneklerinde 59 bin 240 TL’den başlayan fiyatların yanısıra özel avantajlar tüketicilere sunuluyor. Yeni Peugeot 508, güçlü ve ekonomik benzinli motor seçenekleri ile performans, sürüş keyfi ve yakıt tasarrufunu bir arada sunmayı başarıyor. 1.6l THP 156 beygir ve 1.6l VTi 120 beygirlik benzinli motorlar aerodinamik tasarım, üst düzey kalite ve konfor ile birleştiğinde eşsiz bir sürüş deneyimi ortaya koyuyor.

100 km.’lik şehirdışı kullanımda sadece 4,8 litre benzin tüketen turbo beslemeli 1.6l THP ve sadece 4,6 litre benzin tüketen 1.6l VTi motorların her ikisi de Euro 5 normalarını karşılıyor. Bu motorlardan 1.6l VTi Auto6R şanzıman, 1.6l THP ise hem 6 ileri manuel hem de 6 ileri otomatik vites seçenekleri ile sunuluyor.

Peugeot 5008’de fiyat avantajı ve Video Paketi fırsatı bir arada

Temmuz ayında 4 bin 370 TL’ye varan fiyat avantajları sunulan Peugeot 5008’de Video Paketi promosyonu da devam ediyor. Bu paket ön kafalıklara yerleştirilmiş iki adet 7″ renkli ekran, bütün portatif ses/video donanımlarını (video oynatıcı, oyun konsolları, DVD okuyucu) kabul eden bir bağlantı konsolu ve iki adet Bluetooth kablosuz kulaklıktan oluşuyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı