Buradasınız
Home > Güncel > Peugeot’dan Profesyonel Hizmet

Peugeot’dan Profesyonel Hizmet

Filo pazarına güçlü bir giriş yapan ve 2011 yılının ilk 7 ayında satışlarının yaklaşık %50’sini filo pazarına yönelik olarak gerçekleştiren Peugeot, bu özel pazarda farklılaşmak için yeni programları uygulamaya geçirmeye devam ediyor. Peugeot, profesyonel müşterilerin beklentilerini en üst düzeyde karşılayabilmek amacıyla Peugeot Professionnel programını hayata geçiriyor. Bu programa bugün itibariyle Türkiye genelinde 31 adet Peugeot Yetkili Satıcısı katılıyor.

Filo müşterisi olan tüzel kişilere yönelik bir program olan Peugeot Professionnel kapsamında özel eğitimlere katılan bir ekip görev yapıyor. Peugeot Professionnel eğitimlerine katılmış uzman araç satış danışmanları; filo müşterilerinin beklentilerine en uygun çözümü sunuyorlar ve en doğru aracı seçmelerine yardımcı oluyorlar.

Peugeot Professionnel satış noktalarında Peugeot hafif ticari araç gamındaki tüm araçları yakından görme ve inceleme şansı, Peugeot hafif ticari araç gamını test etme imkanı sunuluyor. Bu program dahilinde araç dönüşüm çalışmaları da yapılıyor. Boxer modelinin Midibüs versiyonu da 2011 yılının son çeyreğinde bu program kapsamında pazara sunulacak. Bu özel müşteriler satış sonrası hizmetlerini de tam donanımlı teknik imkanlar ile program dahilinde alıyorlar.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı