Buradasınız
Home > Güncel > Peugeot’dan Özel Seri: Outdoor Style Pack

Peugeot’dan Özel Seri: Outdoor Style Pack

2007 yılının Kasım ayından itibaren Türkiye’de üretilen Peugeot Bipper ürün gamında bulunan Kombi versiyonu Mart ayı başında entegre Bluetooth telefon kiti, direksiyondan kumandalı radyo/CD çalar ve telefon, alüminyum alaşım jantlar, tavan barları, park sensörü ve USB prizi gibi donanımlarla farklılaşan Connect Pack Özel Seri ile ayrıcalık kazanmıştı. Peugeot Bipper’da yenilikler devam ediyor. Bipper Kombi ürün gamı şimdi de Outdoor Style Pack ile ön plana çıkıyor.

Bipper Kombi Comfort Plus 1.4 HDi 70 hp versiyonu baz alınarak hazırlanan Bipper Outdoor Style Pack sahip olduğu özelliklerle daha çekici bir görünüm sunuyor. Bipper Outdoor Style Pack, yükseltilmiş süspansiyonu, karter koruması, genişletilmiş yan korumaları, özel döşemesi ve Outdoor logosu ile diğer Bipper modellerinden farklılaşıyor. Bipper Outdoor Style Pack şık yan basamakları ile de küçük bir SUV havasına bürünüyor.

Standart olarak sunulan alüminyum alaşım jantlar ve tavan barları aracın görselliğini bir adım öne taşırken, yine standart olarak sunulan park sensörü de fonksiyonelliği ile aracın kullanım kolaylığını artırıyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı