Buradasınız
Home > Güncel > Peugeot’dan Ocak Kampanyası

Peugeot’dan Ocak Kampanyası

Peugeot 2011 yılına yeni bir kampanya ile başlıyor. Bu kampanya ile müşterilerine sadece 399 TL’den başlayan taksitler ve 5.999 TL’den başlayan peşinatlarla çok uygun balon ödemeli kredi koşulları sağlıyor. Ayrıca bir yıllık Peugeot Kasko da hediye olarak sunuluyor.

31 Ocak 2011 tarihine kadar sürecek ve tüm binek ve ticari Peugeot modellerini kapsayan bir diğer kredi seçeneğinde ise müşteriler Ocak 2011’de araçlarını teslim alırken ödemeye Haziran 2011’de başlıyor.

Avantajlı kredi koşullarının yanısıra Peugeot, Ocak ayında 207 modelinde 4 bin 10 TL ve 308 modelinde 4 bin 990 TL’ye varan indirimler sunuyor.

5008’de Video Paketi avantajı devam ediyor

Peugeot’nun monospace modeli 5008’de Video Paketi promosyonu devam ediyor. Bu paket ön kafalıklara yerleştirilmiş iki adet 7″ renkli ekran, bütün portatif ses/video donanımlarını (video oynatıcı, oyun konsolları, DVD okuyucu) kabul eden bir bağlantı konsolu ve iki adet Bluetooth® kablosuz kulaklıktan oluşuyor.

Grip Control sistemi

Peugeot 3008, 5 yıldızlı güvenliği, Head-up Display ve Grip Control gibi teknolojik yenilikleri ile dikkat çekiyor. Ocak ayında 5 bin 800 TL’ye varan fiyat avantajlarının sunulduğu Peugeot 3008 Crossover, Active, Allure ve Feline olarak adlandırılan yeni donanım seviyeleri ve Euro5 normlarına sahip yeni motor seçenekleri ile dikkat çekiyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı