Buradasınız
Home > Güncel > Peugeot’dan İki Yeni Bayi

Peugeot’dan İki Yeni Bayi

Türkiye’de 64 noktada Satış ve Satış Sonrası hizmetleri veren Peugeot, Türkiye’de yaygınlaşmaya devam ediyor. Aralık ayında biri Edirne’de diğeri İstanbul’da olmak üzere iki yeni Peugeot Yetkili Satıcısı, Peugeot marka yeni araç satışı, yetkili servis ve yedek parça satışı gerçekleştirmek üzere faaliyete geçti. Peugeot, 2012 yılında da Türkiye’de yaygınlaşmaya ve daha fazla noktada müşterilerine kaliteli hizmet sunmaya devam edecek.

Keşan’da Peugeot Kale

Türkiye otomotiv pazarında gelişimini sürdüren Peugeot’nun Aralık ayında iki yeni Yetkili Satıcısı faaliyete geçti. Edirne ili Keşan ilçesinde faaliyete geçen 1994 yılından beri otomotiv sektöründe faaliyet göstermekte olan Kale Grup aynı zamanda madencilik, un ve tuğla imalatının yanısıra sigorta, lastik ve akaryakıt dağıtım bayiliklerini de yürütmektedir. Kale Madencilik San. ve Tic. A.Ş.’ne ait tesis, 1500 m2 kapalı alan üzerinde Peugeot marka araçların satış ve servis hizmetlerini gerçekleştirecek.

Tuzla’da Peugeot Dumankaya

İnşaat sektörünün ardından otomotiv sektöründe de emin adımlarla ilerleyen Dumankaya Grubu da Peugeot bayiliği ile sektörde büyümeyi hedefliyor. 20 yıllık otomotiv sektörünün getirdiği deneyimle birlikte İstanbul Tuzla’da Peugeot binek ve hafif ticari araçların satış ile servis hizmetlerini çok daha kapsamlı bir şekilde verecek olan Peugeot Dumankaya, sahip olduğu 900 m2 showroom, 900 m2 mekanik servis ve 1500 m2 kaporta, boya ve hasar servis alanı ile aktif satış ve filoda en iyi hizmeti vermek üzere faaliyete geçti.

“Peugeot Türkiye’de gelişmeye devam edecek”

Hizmet Kalitesi ve Müşteri Memnuniyeti odaklı ekiplerle faaliyete geçen bayiler ile ilgili olarak Peugeot Otomotiv Pazarlama A.Ş. Genel Müdürü Marc Bergeretti, “Şu an dünya ekonomisinde yaşanan daralmalara rağmen Peugeot olarak Türkiye pazarının potansiyeline güveniyoruz. 2011 yılında önceliğimiz hem satış hem de satış sonrası hizmetlerinde kaliteyi artırmak oldu. Bu doğrultuda müşteri memnuniyeti konusunda önemli ilerlemeler kaydettik. 2012 yılında da hem mevcut bayilerimiz, hem yeni bayilerimiz, hem de önümüzdeki yıl Peugeot ailesine katılacak olan yeni bayilerimiz ile Türkiye pazarında gelişmeye ve yenilikçi hizmetler sunmaya devam edeceğiz. Bu vesile ile yeni bayilerimize aramıza hoşgeldiniz diyorum.” dedi.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı