Buradasınız
Home > Güncel > Peugeot’dan Artı Garanti

Peugeot’dan Artı Garanti

Aracı bir sigorta şirketi/ broker olmadan, doğrudan Peugeot Otomotiv Pazarlama A.Ş. güvencesi ile sunulan Peugeot Artı Garanti, 2 yıllık üretici garantisi koşulları ile aynı kapsamda sunuluyor. Peugeot Artı Garanti ile müşteriler araçlarını satın alırken 2 yıllık üretici garantisine ek olarak, garanti süresini 1 yıl ya da 2 yıl daha uzatabiliyorlar. 18 aydır trafikte olan (0-18 ay) Peugeot modellerinin de faydalanabileceği Peugeot Artı Garanti, 7/24 Peugeot Assistance hizmetini de kapsıyor. Peugeot Artı Garanti için Peugeot Finans’ın katkılarıyla farklı ödeme/taksit imkanları sunuluyor.

Peugeot Artı Garanti ile müşteriler araçlarını satın alırken 2 yıllık üretici garantisine ek olarak, garanti süresini 1 yıl ya da 2 yıl daha uzatabiliyorlar. Böylece toplam garanti süresi seçilen paket doğrultusunda 2+1 yıl / 100 000* km ya da 2+2 yıl / 150 000* km’ye ulaşıyor.

Peugeot Otomotiv Pazarlama A.Ş. güvencesi ile sunulan bu hizmet ile müşteriler hem otomobillerini hem de bütçelerini kontrol altına alıyorlar. Sözleşme kapsamı içindeki arızalardan kaynaklanan kontrol ve onarım işlemleri ise Peugeot Yetkili Servisleri’nde eğitimli teknisyenler tarafından gerçekleştiriliyor. Sözleşme süresince 7/24 Peugeot Assistance hizmetlerinden faydalanmaya devam ediliyor. Peugeot Artı Garanti’ye sahip aracın 2. el değeri de artıyor.

2 yıl üretici garantisi sona erdikten sonra Peugeot Artı Garanti kapsamındaki mekanik ve/veya elektrik-elektronik arızalar sonucu oluşacak yedek parça onarımı ve ücretsiz değişimi (parça ve işçilik) Peugeot Yetkili Servisleri’nde gerçekleştiriliyor.

Peugeot Artı Garanti kapsamındaki bir arıza sebebiyle aracın hareketsiz kalması durumunda araç 7/24 Peugeot Assistance hizmeti ile en yakın Peugeot Yetkili Servisi’ne çekiliyor. Ayrıca 7/24 Peugeot Assistance hizmeti ile aracın hareketsiz kaldığı ve onarımın aynı gün tamamlanmadığı durumlarda 4 güne kadar yedek araç hizmeti, 3 güne kadar konaklama hizmeti veya yolculuğa devam veya ikametgaha ulaşım hizmeti sunuluyor.

* hangisi daha önce dolarsa

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı