Buradasınız
Home > Güncel > Peugeot 3008 Ailesi GT’lendi

Peugeot 3008 Ailesi GT’lendi

CARMEDYA.COM – Geçtğimiz ay yeni nesil modelleriyle tanıştığımız Peugeot 3008’e yeni bir versiyon eklendi. Sportif özellikleri öne çıkaran araçla birlikte GT Line donanım paketi de satışa sunuldu.

Dışarıdan bakıldığında GT’ye özel olan bir gövde rengi, opsiyonel olarak sunulan çift renkli gövde, farklı ön panjur ve ızgara, çift egzoz çıkışı ve araca özel, 19 inç çaplı jantlarla tanınan 3008 GT’nin çamurlukları da hafifçe genişletilmiş.

İç mekanda GT amblemli direksiyon simidi, bakır renkli dikiş iplikleri ve gösterge paneli grafikleri, parçalı Alcantara veya deri döşeme koltuklar bulunurken GT yerine GT Line tercih edecek müşterilere de aynı özellikler sunulacak.

Sadece 2 litre hacimli turbo dizel motor ve 6 ileri vitesli otomatik şanzımanla satılacak olan araç 180 beygir güç üretebiliyor. Daha dar gövde, 18 inç çaplı jantlar ve tek renkli boya gibi eksiklere sahip olan GT Line paketiyse diğer motor seçenekleriyle birlikte alınabiliyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı