Buradasınız
Home > Güncel > Petrol Ofisi elektrikli araçlara hizmet verecek

Petrol Ofisi elektrikli araçlara hizmet verecek

petrol ofisi e-power

CARMEDYA.COM – Petrol Ofisi, elektrikli otomobiller için geliştirdiği şarj ünitelerinden oluşan e-POwer’lar ile geleceğin dünyasında yerini almak için çalışmaları hızlandırdı. Petrol Ofisi, geliştirdiği şarj ünitelerini, şehirlerarası karayollarındaki istasyonlarında açıyor.

Petrol Ofisi elektrikli araçlara hizmet verecek

e-POwer’lar, Petrol Ofisi istasyonlarında ayrı bir bölüm altında hizmet veriyorlar. Bu kapsamda hizmet verecek e-POwer’lardan ilki, Gebze’de açıldı. Osmangazi Köprüsü girişinde yer alan dinlenme tesislerindeki istasyonunda gerçekleştirilen açılış törenine, Petrol Ofisi CEO’su Selim Şiper’in yanı sıra Petrol Ofisi yönetimi de katıldı.

petrol ofisi e-power

Petrol Ofisi’nin, hayata geçirdiği yeniliklerden biri olan e-POwer, sayıları nispeten az da olsa elektrikli ve hibrit araç kullanıcılarına hizmet sunmayı hedefliyor.

Kübra Yeşilkaya
2014 yılında lisede, Grafik Tasarım ve Fotoğrafçılık bölümünü bitirmişdir. 2016 yılında SAÜ MYO Üniversitesinden, Habercilik ve Gazetecilik den mezun olmuştur. Ayrıca AÖF – Medya ve İletişim bölümünde eğitimine devam etmektedir. 2014 den 2016 yılları sonuna kadar Kampüshaber gazetesinde Grafikerlik ve muhabirlik, aynı zamanda Hürriyet aile sitesinde editör yardımcılığı yapmıştır. Kısa bir süre M&T Reklam şirketinde grafik tasarımcı olarak yer almıştır. 2017 yılında Anadolu Yaşam Sağlık Tesislerinde Sosyal Medya Uzman yardımcılığı ve grafikerlik yapan Kübra Yeşilkaya, 2017 yılı sonunda bugün Medicon Grup da yeni görevine devam etmektedir.

    Benzer yazılar

    Yukarı