Buradasınız
Home > Güncel > Petline’dan Ramazan Paketi

Petline’dan Ramazan Paketi

Petline

Yüzde 100 Türk sermayesiyle kurulduğu 1994 yılından bu yana, hızla büyüyerek Türkiye genelinde 240 istasyona ulaşan Petline, 2010 yılında da hem müşterilerine hem de bayilerine kazandıran kampanyalarını sürdürüyor.

2010 yılında başlattığı kampanya çerçevesinde müşterilerini çay ikramı yaparak Türk Misafirperverliği ile buluşturan Petline istasyonları, Ramazan ayında çay ikramının yanı sıra Ramazan Paketi hediye ediyor.

Her Milli Bayramda istasyonlarından Türk Bayrağı hediye eden ve Dini bayramda şeker veya lokum ikramı yaparak özel projelere imza atan Petline, Ramazan ayında yapacağı kampanya ile yine bir ilke imza atacak.

11 Ağustos tarihinden itibaren Petline, istasyonlarına gelen ve 75 TL ve üzeri akaryakıt alımı yapan müşterilerine pizza kraker, kek, çubuk kraker, meyve suyu, poşet çay ve bardaktan oluşan ramazan paketi hediye ediyor.

Ramazan Bayramına kadar kampanyaya katılan Petline istasyonlarında geçerli olacak olan kampanya ile ilgili detaylara www.petline.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı