Buradasınız
Home > Google > Petlas Automechanika İstanbul 2018’ de yerini aldı

Petlas Automechanika İstanbul 2018’ de yerini aldı

PETLAS

CARMEDYA.COM – Türkiye lastik sektörünün yerli sermayeli lider markası Petlas, uluslararası otomotiv endüstrisin de yer alan Automechanika İstanbul 2018’de otomobil lastiklerini sergiliyor.

Petlas Automechanika İstanbul 2018’ de yerini aldı

Türkiye’nin lastiği Petlas’ı bünyesinde barındıran, Türk otomotiv yan sanayinin yüzde 100 yerli gücü AKO Grubu, Automechanika İstanbul 2018’e iki stantla otomotiv sanayiindeki gücünü ortaya koyuyor. Grubun Petlas Standında, Petlas Velox Sport PT741 markası ile üretilen ve yarış otomobillerinde de kullanılan yüksek performanslı otomobil lastikleri bulunuyor.

Markanın savunma sanayine özel olarak ürettiği ve zırhlı araçlarda kullanılan özel lastikler sergileniyor. Standta ayrıca, yine AKO Grubu bünyesinde yer alan Starmaxx markasının performans lastikleri ve grubun jant markası Akojant’ın ticari jantları ile Powcan, Megatork, SHLK jant modelleri sergileniyor. Tüm üretimini ülkemizde gerçekleştiren Akojant, savunma sanayine yönelik ürünler de sunuyor. AKO Grubunun diğer standında ise, yine ülkemizde geliştirilen ve AKO fabrikasının Turbo akü ve AKO Prestij markalı aküleri tanıtılıyor.

Benzer yazılar

Yukarı