Buradasınız
Home > Güncel > Pelikan’dan Porsche Design Serisi

Pelikan’dan Porsche Design Serisi

Porsche Design tasarımcılarının orijinal Porsche motorlarının parçalarından esinlenerek tasarladıkları kalemler, Pelikan’ın kalitesiyle buluştu. Porsche Design’ın sınırlı sayıda üretilen bu kalemleri, Pelikan’ın hayat verdiği tasarımlarla Porsche ruhunu yansıtıyor.

Pelikan’ın özel olarak ürettiği P’3105 serisi kalemler, özel tasarımları ve kusursuz yazım kalitesi ile kullanıcılarına keyifli bir yazım sunuyor.

P’3105 serisinin, P’3105 Pure Black ve P’3105 Pure Titanium olan iki ayrı modeli bulunuyor. P’3105 Pure Black dolmakalemlerde paslanmaz çelik kullanılıyor. Bütünüyle siyah olan tasarım, PVD kullanılarak sağlam bir kaplama ile kaplanıyor. Bu vakuma dayalı işlem, aynı zamanda kalemi dış etkilere karşı koruyor. Zarif klipsi katı çelikten üretiliyor. Dolmakalem, Porsche 911 şeklindeki bir kağıt tutucu ile kullanıcının beğenisine sunuluyor. Tutucular kalemler için özel olarak katı alüminyumdan üretiliyor.

Serinin ikinci modeli P’3105 Pure Titanium ise tüm dünyada sadece 200 adet bulunuyor. Kalemin ucunun ön tarafına kazılı edisyon numarasıyla bu sınırlı statü açıkça gösteriliyor. Katı bir titanyum bloktan yapılan hazne kısmı, benzersiz bir yazma aracı yaratıyor. Dolmakalemin farklılığı ise özel olarak tasarlanan, imzalı bir sertifika ve ürüne özgü bir kitapçık da içeren ambalaj ile vurgulanıyor.

**P’3105 Pure Black Dolmakalem Tavsiye Edilen KDV Dahil Satış Fiyatı: 1065 TL

**P’3105 Pure Titanium Dolmakalem Tavsiye Edilen KDV Dahil Satış Fiyatı:

Porsche Design Hakkında

Porsche Design, özellikle teknik yaratıcılık taşıyan ürünlere odaklanan lüks bir markadır. Porsche Design markası, 1972 yılında Profesör Ferdinand Alexander Porsche tarafından yaratılmıştır. Ürünler, teknik yenilikçilikleriyle tanımlanan işlevsel, sonsuz ve sade tasarımı temsil etmektedir. Ürün portföyü saatler, güneş gözlükleri, bavullar, spor ve moda koleksiyonu ile elektronik ürünler ve erkek kokularından oluşmaktadır. Markanın tüm ürünleri Zell am See’de (Avusturya) bulunan Porsche Design Studio’da tasarlanmakta ve dünyanın her yanında şirketin kendi mağazalarında, bayilerinde, mağaza içi mağazalar, en yüksek kaliteli ürünleri barındıran büyük mağazalar ve özel uzman perakendecilerde bulunmaktadır.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı