Buradasınız
Home > Güncel > Pazarlığı ‘Ototeklif’e Bırakın

Pazarlığı ‘Ototeklif’e Bırakın

Otomobil satın alırken hemen hepimiz hangi aracı alacağımız ve çok daha önemlisi bayilerde standart bir fiyat olmaması nedeniyle en uygun fiyatla nereden bulabileceğimiz konusunda kararsız kalmışızdır. Otomobil tutkunlarının yaşadıkları bu tür belirsizlikler nedeniyle beliren ihtiyaca cevap vermek amacıyla kurulan Ototeklif.com Türkiye genelinde sizin için hayalinizdeki otomobili buluyor ve yine sizin için pazarlık yapıyor.

www.ototeklif.com adresinden ulaşılabilen sitede sisteme üye bayiler aracılığıyle istediğiniz otomobil araştırılıyor. Almak istediğiniz otomobilin marka, model, yıl, karoser, vites tipi, motor hacmi, yakıt tipi gibi özelliklerini seçtikten sonra kriterlerinize uygun otomobiller listeleniyor. Girdiğiniz özelliklerdeki otomobilin liste fiyatını ve varsa kampanya fiyatını öğrenebiliyorsunuz. Ototeklif’in piyasayı analiz ederek belirlediği en düşük teklif tutarıyla, sizin adınıza ototeklif tarafından yürütülecek olan pazarlığı da bir tıkla başlatmış oluyorsunuz.

2010 yılı Ağustos ayında Girişim İnternet Çözümleri tarafından kurulan ve Türkiye’de bir ilk olan Ototeklif.com, web sitesi üzerinden oluşturduğu satış kanalıyla Türkiye çapında 230 üye bayiye teklif göndererek, sıfır km. araç almak isteyenler için en uygun fiyat araştırmasını yapıyor.

Sadece ciddi müşterileri sisteme dahil etmek amacıyla bu hizmet için 35 TL gibi oldukça düşük bir ücret alınıyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı