Buradasınız
Home > Dosya > Paris’e Konsept Yağdı

Paris’e Konsept Yağdı

CARMEDYA.COM – Dünyanın en saygın otomobil fuarları arasında önemli bir yere sahip Paris Otomobil Fuarı bu yıl da kapılarını ziyaretçilere açtı.

Ağırlıklı olarak konsept modellerin savaşı olarak tanımlayabileceğimiz fuarda öne çıkan modellerin başında Mazda’nın yenilenen roadsteri MX-5 gelirken, Japon üreticinin tamamı kırmızı renklere sahip model gamı da büyük ilgi gördü.

Fuarın diğer öne çıkan yenilikleri arasında Mercedes-Benz B Serisi, BMW 2 Serisi Coupe, Honda HR-V, Renault Espace, Land Rover Discovery Sport, Jaguar XE, Volvo XC90, SsangYong’un B segmentindeki sürprizi ve burada sayamadığımız çok sayıda marka ve model yer alıyor.

Marka ve model bazında detaylı haberlerin başlık ve linklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

“PREMIUM MARKALARDAN MÜŞTERİ ALIYORUZ”

Paris Otomobil Fuarı’nda kırmızı renkli araçlarının oluşturduğu standıyla ve Yeni MX-5 modeliyle Mazda büyük ilgi çekerken, biz de bu keyifli standda Mazda Türkiye Genel Müdürü Nurkan Yurdakul ile marka hakkında merak edilenleri konuştuk. Röportajın devamı için tıklayın…

“OPEL DİZEL PAZARINDA VİTES BÜYÜTECEK”

Kapılarını 4 Ekim’de ziyaretçilere açan Paris Otomobil Fuarı’nda Opel Türkiye’nin Kurumsal İletişim Direktörü Sinan Ulusoy ile markanın yenilikleri ve hedefleri üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Röportajın devamı için tıklayın…


MARKALAR VE MODELLERİ

Alfa Romeo

Audi

Bentley Mulsanne Speed

Bentley

BMW

Citroen

Dacia Dokker Stepway

Dacia

Ferrari

Fiat 500X

Fiat

Ford

Honda

Hyundai

Infiniti

Jeep

KIA Sorento

KIA

Jaguar XE / Land Rover Discovery Sport

Jaguar Land Rover

Maserati

Mazda

Mercedes-Benz / Mondial de l'Automobile Paris 2014

Mercedes-Benz

MINI

Mitsubishi

Nissan

Opel Corsa

Opel

Peugeot

Renault

Rolls-Royce

SEAT

Skoda Fabia Combi

Skoda

smart

Ssangyong

Subaru

Suzuki Vitara

Suzuki

Toyota

Mondial de lAutomobile 2014 / Volkswagen XL Sport

Volkswagen

Volvo XC90

Volvo

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı