Buradasınız
Home > Güncel > Otopratik’in Uşak Şubesi Açıldı

Otopratik’in Uşak Şubesi Açıldı

Lastik başta olmak üzere binek ve hafif ticari araçlarla  ilgili tüm “hızlı oto bakım” hizmetlerinin verildiği satış ve servis noktası OtoPratik Kazım Küçük, Uşak’ta hizmete girdi.

200 m2 mağaza, 500m2 servis, 600 m2 depo ve 1100m2 açık alan olmak üzere toplam 2400 m2 ile müşterilerine hizmet verecek olan OtoPratik Kazım Küçük, ortalama iki saat içerisinde bitirilebilen hızlı oto bakım hizmetleriyle öne çıkacak. Ayrıca Kazım Küçük’te park sensörü  ve alarm takılması, baskı balata değişimi gibi opsiyonel hizmetler de verilecek.

OtoPratik’in Uşak Şubesi’nde de;  Lassa ve Bridgestone markalı lastiklerinin satış ve montajının yanı sıra, ön düzen (rot) ayarı, balans ayarı, jant satışı ve düzeltme, akü satışı ve bakımı, aksesuar satışı, far ayarı, motor yağı değişimi, hava/yağ/yakıt/polen filtreleri değişimi, fren ve süspansiyon sistemi bakımı, havalandırma (kalorifer / klima) sistemi bakımı, ateşleme sistemi bakımı, aydınlatma sistemi bakımı, nitrojen gazı dolum ve periyodik bakım gibi hizmetler sunulacak.

Brisa’nın başta İstanbul olmak üzere, Ankara, Diyarbakır, İzmir, Bursa, Konya/Ereğli, Karaman, Çorum, Kocaeli, Kayseri, Niğde, Şanlıurfa, Mersin, Uşak olmak üzere toplamda 21 adet OtoPratik mağazası bulunuyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı