Buradasınız
Home > Güncel > OtomobilNews Yayına Başladı

OtomobilNews Yayına Başladı

Otomotiv medyasının en yeni üyesi OtomobilNews, kolay okunan tasarımı ve yalın anlatımıyla oyayın hayatına başladı. Türkiye ve Dünyadan otomobil haberlerine yer veren sitenin “fısıltı”dan, “haberlere” ve “tasarım”dan “okurdan” bölümlerine kadar pek çok alt başlığı bulunuyor.

Türkiye’deki otomobil tasarımcılarının nabzını tutan “Tasarım” köşesinin yanı sıra, “Okurdan” köşesi de yoğun ilgi görmeye aday alt başlıklar olarak öne çıkıyor. “Okurumuz, yazarımız oluyor” sloganıyla tanıtılan köşede sadece okurlardan gelen haberlere yer verecek olan OtomobilNews, böylece otomobil tutkunlarının ve otomotiv okuyucularına da söz hakkı tanımış olacak. “Yan Sektörler” köşesinde ise lastik, akaryakıt, yağ, müzik sistemleri, jant gibi otomotive doğrudan bağlı pek çok yan sektörün haberlerine yer veriyor.

OtomobilNews sosyal medyada da eş zamanlı olarak yerini aldı. Otomobil tutkunları ve otomotiv okuyucuları Facebook ve Twitter’dan da OtomobilNews’u yakından takip edebilecek.

Yayın adresi: www.otomobilnews.com

Facebook: http://www.facebook.com/otomobilnews

Twitter: http://twitter.com/otomobilnews

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı