Buradasınız
Home > Güncel > Otomobil Sigortasında Şaşırtan Değişim

Otomobil Sigortasında Şaşırtan Değişim

CARMEDYA.COM – Otomobil sigortasında şaşırtan değişim. Aksigorta, sigortacılık sektörüne yeni bir seçenek ile geliyor.

Findeks ile yapılan işbirliği kapsamında, kredi skorunu paylaşan Aksigorta bireysel müşterilerine, bu nota göre kasko poliçelerinde yüzde 2 ila 15 oranında indirim uygulanacak.

Findeks Kredi Notuna göre Kasko Primi Düşüyor

Kasko poliçelerindeki indirim oranı, tüketicilerin bankalardan kullandıkları kredi, kredi kartı veya kredili mevduat hesaplarına ait kredi kullanım ve ödeme alışkanlıklarına göre hesaplanan bir not olan Kredi Notuna göre belirlenecek. Kredi notuna göre kasko prim indirim oranı da yükselecek. Müşteri odaklılık stratejisi doğrultusunda hayata geçirdiği uygulama, bireylere ait binek oto ve kamyonetler için geçerli olacak.

Alper Güler
2008 yılından bu yana otomobil yayıncılığı sektörünün her alanında görevlerde bulunan Alper Güler, Türkiye’de dijital otomobil yayıncılığına Otomobil Dünyam çatısı altında başlatmıştır. 2014 yılında Doğan Yayın Holding bünyesinde çalışan Alper Güler, 2017 yılı sonunda bugün Medicon Grup adını alan Carmedya’da görevine devam etmektedir. Bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.
https://www.carmedya.com

    Benzer yazılar

    Yukarı