Buradasınız
Home > Güncel > Opel’den Servis Devrimi: MyOpel

Opel’den Servis Devrimi: MyOpel

Teknolojinin giderek daha da büyük önem kazandığı bugünlerde atağa geçen Opel, müşterilerine servis konusunda büyük kolaylık sağlayacak yepyeni bir on-line servis hizmeti olan MyOpel’i tanıttı.

Opel’in 37 Avrupa ülkesinde uygulamaya koyduğu servis hizmeti, Türkiye’de 60 bin otomobil sahibinin siteme kayıt olması ile birçok ülke arasında dikkatleri üzerine çekti. 70’in üzerinde Opel Yetkili Servisi sisteme entegre. Bir sonraki bakım tarihini öğrenmek, ihtiyaçlarına cevap verecek en son Yetkili Servis fırsatlarından haberdar olmak, on-line servis randevusu alabilmek, periyodik bakım hatırlatmaları ve teknik aksiyon bilgilendirmeleri almak MyOpel’in sunduğu hizmetlerden sadece birkaçı…

MyOpel

Opel sahipleri, sadece şasi numarası ile www.myopel.com.tr sitesinden kolaylıkla kayıt olarak kendilerine özel geliştirilen teklifleri görebiliyor, otomobillerinin servis geçmişini ve km bilgisini, hangi tarihlerde hangi bakımların yapıldığını, hangi parçaların değiştiğini hangi onarımların yapıldığını, otomobilin kaza yapıp yapmadığını öğrenebiliyor.

Web tabanlı internet uygulamasının ardından sıra, tablet ve akıllı telefonlarda. Opel, önümüzdeki dönemde akıllı telefon uygulaması ile Opel sahiplerine sunulan ayrıcalıkları bir adım daha ileriye götürmeyi hedefliyor. Opel’in hedefi, yılsonunda myOpel’in kullanıcı sayısını 60 binden 100 bin’e çıkarmak.

MyOpel

GM Satış Sonrası ve Müşteri İlişkileri Operasyonları Müdürü Alpagut Girgin, şu açıklamayı yaptı: ” Opel Markamız ile Türkiye’nin dört bir yanındaki 70’in üzerinde Yetkili Servisimiz ile Opel sahiplerine deneyimli ve uzman servis hizmeti veriyoruz. Şimdi, yeni nesil servis deneyimi myOpel sayesinde Opel sahiplerinin ihtiyaçlarına kolaylıkla cevap veriyoruz. Opel sahipleri, www.myopel.com.tr sitesinden kayıt olarak Opel Yetkili Servisleri’ ne kolaylıkla erişebilecek. Bir sonraki bakım tarihini öğrenmek, en son Yetkili Servis fırsatlarından haberdar olmak, on-line servis randevusu alabilmek, myOpel’in sunduğu hizmetlerden sadece birkaçı. Opel markamızla öncüsü olduğumuz yeni nesil servis hizmetini otomobil severlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

MyOpel

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı