Buradasınız
Home > Güncel > Opel’den Eylül indirimi

Opel’den Eylül indirimi

Opel Grandland X

CARMEDYA.COM – Alman otomobil üreticisi Opel, Eylül boyunca müşterilerine yüzde 0 faizli kredi teklifi ve ÖTV indirimi sunuyor.

Opel SUV ailesine sahip olmayı arzulayan Opel severler Eylül boyunca geçerli kampanya ile Grandland X’e 60 bin TL, Crossland X’e ise 45 bin TL’ye 15 ay, yüzde 0 faiz seçenekleriyle ulaşabilecek. Crossland X’te hurda indirimleriyle birlikte 136 bin 600 TL’den başlangıç fiyatı Eylül ayında öne çıkıyor. Grandland X’te ise fiyatlar 185 bin TL’den başlıyor.
Opel’in hafif ticari araç modeli Combo için de 45 bin TL’ye 15 ay, yüzde 0 faizli kredi mevcut. Combo’nun Eylül ayına özel hurda indirimli başlangıç fiyatı ise 109 bin 100 TL olarak açıklandı. Opel, Combo modeli için Eylül ayında da “İstediğin Anda İstediğin Yerde” uygulamasını sürdürüyor. Yeni Combo’yu yerinden ayrılmadan incelemek ve test sürüşü yapmak isteyenler, opel.com.tr resmi websitesi üzerinden talep bırakabiliyor ve Opel yetkili danışmanları tarafından ücretsiz olarak ziyaret edilebiliyor.
Hurda desteği ile fiyatlar Corsa’da 83 bin 400 TL, Astra Sedan’da 97 bin 900 TL’den başlıyor.  Bu modellerde faizsiz kredi teklifi ise 30 bin TL’ye 12 ay olarak sunuluyor. Astra HB’de ise faizsiz kredi 45 bin TL için geçerli.
Markanın amiral gemisi Insignia’da yüzde 0 faiz seçeneği 60 bin TL, 15 aylık kredi için sunuluyor. Insignia, Eylül ayına özel sunulan indirimlerle birlikte 211 bin 100 TL’den başlayan fiyatlarla Opel severleri bekliyor.
Eylül boyunca geçerli tüm Opel kampanyaları ve güncel fiyat listelerine ise opel.com.tr resmi sitesinden erişilebiliyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı