Buradasınız
Home > Güncel > Opel pick-up mı üretecek?

Opel pick-up mı üretecek?

CARMEDYA.COM – Opel yeni modellerinin ardından ortaya çıkan bir tasarım ile tüm gözleri üzerine çekti. Akıllara marka pick-up sektörüne mi giriyor sorusu geldi?

Opel kamyonet işine mi giriyor?

Basına düşen bu tasarım kafaları karıştırmaya yetti. Model ön yüzünde Grandland X’ten esinlenilmiş bir tasarımla karşımıza çıkıyor. Önde büyük ızgara, LED gündüz farları modelin dikkat çeken detayları. Yan bölümde daha şişkin çamurluklar dikkat çekiyor. Çamurluk uçlarındaki eklentiler modelin arazi yapısına vurgu yapmış. Yan basamaklar modele iniş binişleri kolaylaştıracak cinsten. Bu model şu an için bir çizim. Üretilip üretilmeyeceği hakkında da kesin bir bilgi yer almıyor. Ancak Opel’in Nissan Navara ve Renault Alaska gibi modellere benzer bir araç üzerinde ilerlemek istediği biliniyor.

Alper Güler
2008 yılından bu yana otomobil yayıncılığı sektörünün her alanında görevlerde bulunan Alper Güler, Türkiye’de dijital otomobil yayıncılığına Otomobil Dünyam çatısı altında başlatmıştır. 2014 yılında Doğan Yayın Holding bünyesinde çalışan Alper Güler, 2017 yılı sonunda bugün Medicon Grup adını alan Carmedya’da görevine devam etmektedir. Bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.
https://www.carmedya.com

    Benzer yazılar

    Yukarı