Buradasınız
Home > Güncel > CANLI YAYIN! PSA’nın Opel planı açıklanıyor (Türkiye saatiyle 11:15)

CANLI YAYIN! PSA’nın Opel planı açıklanıyor (Türkiye saatiyle 11:15)

CARMEDYA.COM – PSA Grubu’nun Opel ve Vauxhall’ı satın almasının ardından markanın geleceği ile ilgili tartışmalar gündemi uzun zamandır meşgul ediyordu.

 Her iki tarafın görüşmeleri sonunda karara bağlanan plan bugün Türkiye saati ile 11:15’te başlayacak basın toplantısıyla resmi olarak  ilan edilecek.
Daha önce planla ilgili bilgiler Almanya’nın saygın gazetelerinden Frankfurter Allgemeine Zeitung’da yer almış ve Carmedya olarak biz de yayınlamıştık.

Opel gelecek planını canlı yayında açıklıyor

Opel’in yeni yapılanması resmi olarak markanın Almanya’nın Frankfurt kenti yakınlarında Ruesselsheim’da bulunan merkezinde düzenlenecek basın toplantısıyla Opel CEO’su Michael Lohscheller tarafından resmi olarak duyurulacak. Bu toplantıya PSA CEO’su Carlos Tavares de katılacak. Toplantı dijital platformlarda canlı olarak yayınlanacak. Aşağıdaki ekrandan bu toplantıyla ilgili canlı yayını takip edebilirsiniz.

 

Alper Güler
2008 yılından bu yana otomobil yayıncılığı sektörünün her alanında görevlerde bulunan Alper Güler, Türkiye’de dijital otomobil yayıncılığına Otomobil Dünyam çatısı altında başlatmıştır. 2014 yılında Doğan Yayın Holding bünyesinde çalışan Alper Güler, 2017 yılı sonunda bugün Medicon Grup adını alan Carmedya’da görevine devam etmektedir. Bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.
https://www.carmedya.com

    Benzer yazılar

    Yukarı