Buradasınız
Home > Güncel > Opel ATM Açıldı

Opel ATM Açıldı

Opel ATM

22 yılı aşkın süredir otomotiv sektöründe hizmet veren ATM Grubu Opel markasının bayiliğini üstlendi. Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Soysal, modern bir tesis açılışı ve Opel bayiliğini almalarından dolayı gurur duyduklarını söyledi.

Opel Türkiye Genel Müdürü Özcan Keklik “Ürünlerimiz ve sunduğumuz hizmet kalitesi geleceğimizdir. Yeni otomobiller serimiz, başarımız için büyük bir temel oluşturmaktadır. Müşterilerimiz, çalışanlarımız, bayilerimiz ve tedarikçilerimiz için işimize her zamankinden daha fazla odaklanmış durumdayız… Ve Opel olarak, her gün daha da gelişerek ve büyüyerek işimize devam etmek üzere buradayız” dedi.

Opel bayilik ağının büyümeye devam ettiğini belirten Opel Türkiye Genel Müdürü Özcan Keklik “İnanıyoruz ki ATM Opel markasını temsil ederken, yeni ve müşteri odaklı tesislerinde temiz, güvenilir, hızlı, verimli ve modern ekipmanları ile sektörde liderlik yapacak servis standartları oluşturacak ve Opel Türkiye’nin İstanbul’daki Pazar payının büyümesine önemli ölçüde katkı sağlayacaktır” dedi.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı