Buradasınız
Home > Güncel > Opel ADAM’a Auto Trophy 2013 Ödülü

Opel ADAM’a Auto Trophy 2013 Ödülü

Opel ADAM, Auto Zeitung tarafından düzenlenen “Auto Trophy 2013” yarışmasında 22 otomobil arasından birinciliği yakaladı. Opel’in kişiselleştirme şampiyonu, oyların yüzde 40’ını alarak “mini sınıf kategorisinde” bu ödüle layık görüldü.

Opel’in mevcut ürün yelpazesinin yeni üyesi Cascada ise premium cabriolar kategorisinde ikinci oldu. Car of the Year jürisi tarafından 2012’nin en iyi otomobili seçilen Ampera ise elektrikli otomobiller arasında üçüncü sırada yerini aldı.

26’ncı “Auto Trophy” seçmelerinde 100 bin’den fazla Auto Zeitung okuyucusu yer aldı. Toplamda 400 farklı model 29 kategori içerisinde değerlendirildi.

Opel Türkiye Genel Müdürü Özcan Keklik,  “A segmentinde Opel’in tasarım dilini yansıtan ADAM’ın ve mevcut ürün yelpazemizin en yeni üyesi Cascada’nın aldığı ödüller hem otomobil severlerin hem de Opel müşterilerinin zevklerine hitap ettiğinin en önemli göstergesidir. Yenilikçi teknolojilerden ilham alan otomobiller inşa ederek yolumuza devam edeceğiz ”dedi.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı