Buradasınız
Home > Güncel > “O Bir Alman!”

“O Bir Alman!”

Dünyanın en güzel kadınlarından birisi olarak kabul edilen, 1000’den fazla dergi kapağını süslemiş, UNICEF elçisi Claudia Schiffer Opel’in marka elçisi oldu.

Ocak ayı içerisinde “O bir Alman” konseptiyle Avrupa genelinde televizyon galası düzenlenecek.

Alman model ve aktris Claudia Schiffer, izleyicilere “Opel, Almanya’da Üretildi ” ve “O bir Alman” cümlesini etkileyici şekilde söyleyecek. Reklamın ana teması, “Sanatsal tasarımı Alman hassasiyeti ile birleştirmek” , “Meriva’nın sahip olduğu fonksiyonel kapı konseptleri” ve “Mokka’da sunulan akıllı dört çeker teknolojisi”.

Opel Pazarlama Kurulu Başkanı Tina Müller konuyla ilgili açıklamasında şunları söyledi; “Kampanya, Uluslararası düzeyde beğeni toplaması ve global değerleri gözler önüne sermesi açısından önemli. Opel, bu kampanya ile sürekli vurguladığı, Alman mühendislik sanatına, tasarımına, felsefesine ve fiyat-performans dengesine dikkat çekiyor. Dünya yıldızı Claudia Schiffer’in Opel markası elçisi olması mutluluk verici.”

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı