Buradasınız
Home > Güncel > Nissan’ın Yenileri Yolda

Nissan’ın Yenileri Yolda

Nissan Juke

Nissan Otomotiv A.Ş. Qashqai’nin Türkiye’deki büyük başarısının ardından Kasım ayında satışa sunulacak olan Juke, Yeni Micra ve Yeni Murano modelleri ile pazar payını yüzde 2’nin üzerine çıkarmayı hedefliyor.

Juke, Kasım ayından itibaren satışa sunulacak. “Şehrin Haylazı” olarak adlandırılan Nissan Juke, 1.5 dizel M/T ve 1.6 benzinli M/T ve otomatik ile 1.6 benzinli 190 HP MT ve otomatik seçenekleriyle satışa sunulacak. Visia, Tekna, Sport Pack ve Platinum olmak üzere 4 ana donanım seviyesi olan Juke modelinin başlangıç fiyatı ise 39 bin 900 TL.

Yeni Micra ise 1.2 litre benzinli düz ve otomatik seçeneklerine sahip olacak. Yeni Micra’da 6 hava yastığı ve ESP standart özellikler olarak sunulacak.

Nissan Otomotiv A.Ş. fuarda yeni Murano Dizel, yenilenen X-Trail ve yeni Navara 3.0 V6 Dizel 230 HP modellerini de sergileyecek.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

  Benzer yazılar

  One thought on “Nissan’ın Yenileri Yolda

  1. Sevgili Editör,

   Öncelikle derginin hazırlanmasında emeği geçen ekibinize, sizin vasıtanızla teşekkür etmek istiyorum. Ağustos sayısı ile tanıştığım derginin bundan sonraki her sayısını merakla bekliyor olacağım. Kendim bir Nissan Qashqai kullanıcısı olarak yeni sayınızda tanıttığınız Nissan Juke modelini çok beğendim. Fiyat aralığı olarak da oldukça uygun gözüken bu modelin gençler arasında çok tutulacağını düşünüyorum. Oğluma almayı düşündüğüm bu modeli sanırım yollarda sık sık göreceğiz.

  Comments are closed.

  Yukarı