Buradasınız
Home > Güncel > Nissan’dan Şubat Kampanyası

Nissan’dan Şubat Kampanyası

Artan döviz kurları otomotiv sektörünü yeni zamlarla karşı karşıya getirirken Nissan, Ocak ayındaki fiyatlarını Şubat ayında da sabit tutarak tüketicilerin otomobil alımlarını desteklemeye devam ediyor. Birçok modelinde Aralık ayından itibaren fiyatlarına zam yapmayan Nissan, Qashqai’nin tüm modellerinde 10,000 TL’ye 12 ay %0 uyguluyor.

Crossover segmentinin yaratıcısı ve bu segmetin en çok tercih edilen otomobili “Asi Şehirli” Qashqai modeli Şubat ayı boyunca 46,075 TL’ den başlayan fiyatlar ile satılıyor. Ayrıca Qashqai’de sunulan balon ödemeli ayda 400TL taksit seçeneği bir Crossover sahibi olmak için avantaj sağlıyor.

Nissan, tüketicilerden çok yoğun bir şekilde ilgi gören “Şehrin Haylazı” Juke modelini 40,075 TL’den başlayan fiyatlarla satıyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı