Buradasınız
Home > Güncel > Nissan’dan Ocak Kampanyası

Nissan’dan Ocak Kampanyası

Kampanyaları ile tüketicilerine özel fırsatlar sunan Nissan, 2012 yılının ilk kampanyalarını 4 farklı modelinde başlattı. Nissan, Ocak ayı boyunca Micra, Note, Juke ve Qashqai sahibi olmak isteyenlere çok özel kredi imkanları sunuyor.

Micra, Note ve Juke sahibi olmak isteyenlere yılın ilk fırsatı 10 bin liralık krediye 12 ay boyunca yüzde 0 faiz olanağı sunuluyor.

Qashqai ve Qashqai+2 almayı düşünenler ise Ocak ayı içerisinde 10 bin TL için 12 ay boyunca yüzde 0,49 faiz ile kredi kullanma şansına sahip olacaklar.

Kampanya kapsamındaki modellerden Nissan Note 35 bin 520 TL, Nissan Micra 30 bin 764 TL, Nissan Juke   43 bin 362 TL, Nissan Qashqai 51 bin 341 TL, Nissan Qashqai +2 ise 65 bin 269 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim satış fiyatlarına sahip.

Nissan’ın Ocak ayı kampanyasından yararlanmak isteyenlerin ya da her ihtiyaca cevap verebilen modelleri yerinde görmeyi tercih edenlerin Nissan Bayileri’ne uğramaları yeterli olacak.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı