Buradasınız
Home > Güncel > Nissan Juke Dijital Platformda

Nissan Juke Dijital Platformda

CARMEDYA.COM – B-Crossover segmentinin yaratıcısı ve bu segmentin lideri Nissan Juke, yenilenen tasarımı ve özellikleriyle öne çıkarken, dijital platformda da farklı ve eğlenceli bir iletişim deneyimi sunuyor. Akıllı telefon ve tabletlere ücretsiz yüklenebilen Blippar uygulaması, interaktif içeriğiyle görselleri sabit bir görüntü olmanın ötesine taşıyarak geleneksel medyayı, yenilikçi dijital bir mobil platformda birleştiriyor.

Akıllı telefon ve tabletlere Blippar’ın yüklenmesinin ardından Yeni Juke’un ilan ve broşürlerinin üzerine tutulan uygulama ile interaktif bir deneyim başlatılıyor. Blippar ile Yeni Juke’un kişiselleştirme özellikleri kullanıcılar tarafından deneyimlenirken, 360 derecelik platformda farklı açılardan görüntüleme yapılabiliyor ve reklam filmi de izlenebiliyor. Yeni Nissan Juke ile ilgili merak edilenler ise Blippar uygulamasında yer alan ‘sizi arayalım’ kolaylığıyla Nissan bayileri tarafından iletişime geçilerek gideriliyor.

Nissan’ın 2010 yılından bu yana Avrupa’da 500 bin adetlik satış rakamına ulaştığı Juke modeli dijitalde de keşfedilmeyi bekliyor.

Nissan’ın yenilik ve heyecan söylemini pekiştiren Yeni Juke modeli kullanıcılarının yaratıcılığını ortaya koyabileceği ‘’Yeni Juke&Sen’’ konseptleriyle de eğlenceli yanını sergiliyor. Kullanıcılar, U harfini oluşturup Juke yazısını tamamlayarak çekilen fotoğraflarını, sosyal medyada #jukebenimle hashtagi ile paylaşarak eğlenceye ortak oluyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı