Buradasınız
Home > Güncel > NG Güral Sapanca’da Test Günleri

NG Güral Sapanca’da Test Günleri

NG Güral Sapanca Wellness & Convention, yeni Renault Clio ve yeni Renault Fluence’a ev sahipliği yaptı. Sergilenen yeni Clio ve Fluence ile otel misafirleri yemyeşil doğada sürüş keyfi yaşadı. NG Güral Sapanca misafirleri sürüşte yerlerini almak için bilgi kartlarıyla birlikte, otelin içinde yer alan standa kayıt yaptırdılar. Sapanca’nın büyüleyici atmosferinde gerçekleşen test sürüşü, iki gün boyunca misafirlerle buluştu.

Misafirlerine bu tarz sürprizler gerçekleştirmekten mutluluk duyduklarını söyleyen NG Hotels & Resorts İcra Kurulu Başkanı Hediye Güral Gür, şunları söyledi: “NG Güral Sapanca konumu itibariyle tam bir şehirden kaçış noktası. Misafirlerimiz her zaman otelimizi bu özelliğinden dolayı ayrı tuttuklarını ifade ederler. Yeni Renault Clio ve yeni Renault Fluence test sürüşüyle onlara bir sürpriz yaptık ve doğayla bütünleştikleri bu tatil deneyimini en güzel şekilde taçlandırmalarını istedik. Bu tür ayrıcalıklarla misafirlerimize farklı tecrübeler yaşatmaya devam edeceğiz.“

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı