Buradasınız
Home > Güncel > Müşteri Memnuniyeti Ödülü Volvo’nun

Müşteri Memnuniyeti Ödülü Volvo’nun

Volvo Cars, J.D. Powers’ın son araştırmasında, müşterilerini en çok memnun eden otomobil markası unvanını kazandı. 2010 yılında yedinci sırada olan Volvo’nun hızlı yükselişi dikkat çekerken, V50 ve V70 modelleri de sınıflarında ilk üçe girmeyi başardı.

İsveçli otomotiv üreticisi, J.D. Power’ın Alman otomobil pazarı için yapmış olduğu en son araştırmada, yıllarca rekabette üst sıralarda yer alan bütün lüks Alman markaların ve Japon üreticilerin önünde birinci sırayı aldı.

Aynı zamanda iki Volvo model otomobil ürün sıralamasında ilk üçe girdi. Orta sınıfta Volvo V50 gümüş madalya kazanırken, tüm modeller için yapılan genel sıralamada üçüncü sırayı aldı. Volvo V70, üst sınıfta bronz madalya kazandı.

Volvo Car Corporation Başkanı ve CEO’su Stefan Jacoby: “Bu, müşterilerimize sunduğumuz yüksek kalitenin, hizmetin ve güvenilirliğimizin kanıtıdır. Müşteriler otomobillerinin güçlü ve zayıf yönlerini iyi tanıdıklarından ve özellikle premium segment müşterilerinin talepleri yüksek olduğundan, sonuçlardan son derece memnunuz,” dedi.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı