Buradasınız
Home > Güncel > Multivan Ailesi Genişliyor

Multivan Ailesi Genişliyor

CARMEDYA.COM – Volkswagen Multivan ailesi genişlemeye devam ediyor. Yeni nesil T Serisi temelleri üzerine geliştirilen PanAmericana, arazi kullanımıyla lüksü birleştirirken aileye yeni bir motor da

Ana hatlarında bir değişiklik olmayan araçta LED farlar, çift krom barlı ön panjur, 17 inç çaplı jantlar, hem siyah hem de metal görünümlü plastik korumalara sahip tamponlar ve yan yüzeyler, karartılmış arka camlar, B ütunu ve yan bölüme eklenen PanAmericana logolarıyla karartılmış LED stoplar bulunuyor.

Standart olarak önden çekişli olarak sunulan Multivan PanAmericana’yı isteyenler 20 mm yükseltilmiş, 18 inç çaplı jantlı ve dört tekerlekten çekişli olarak ısmarlayabiliyor.

volkswagen-multivan-panamericana-3

İç mekanında, metal pedal seti, arka cam perdeleri, plastik paspaslar ve alüminyum zemin kaplaması dışında çift renkli deri döşeme opsiyonu sunulan aracın kaputu altında, güçleri 115 beygirden başlayan benzinli ve Diesel motorlar sunulmakta. 115 beygir güç üretebilen ünite, Multivan ailesine yeni bir katılım.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı