Buradasınız
Home > Güncel > Motosiklet Fuarı’na Büyük İlgi

Motosiklet Fuarı’na Büyük İlgi

Eurasia Moto Bike Expo

Bu yıl beşincisi düzenlenen Türkiye’nin tek motosiklet ve bisiklet fuarı 2013 Eurasia Moto Bike Expo (Motosiklet, Bisiklet ve Aksesuarları Fuarı), dört günde 80 bin kişiyi ağırladı. Dünya Fuar Yapım tarafından Yeşilköy’de bulunan İstanbul Fuar Merkezi’nin 9, 10 ve 11’inci salonlarında düzenlenen fuar dün akşam sona erdi. Motosiklet ve bisiklet dünyasına dair en yeni modellerin ve ürünlerin sergilendiği 2013 Eurasia Moto Bike Expo’ya 148 firma katıldı. Fuarı Körfez ve Balkan ülkelerinden de çok sayıda kişi gezdi. Aynı zamanda motosiklet ve bisiklet sezonunun açılışın da yapıldığı fuarda ciddi iş bağlantıları yapıldı.

, sürücü giysileri, gözlükler, montlar, eldivenler, botlar, çizmeler, lastikler, modifiye ve performans kitleri ile özel yağlar ve katkı maddeleri de büyük ilgi gördü” dedi.

Pfeiffer ve Ohler büyüledi

En yeni motosiklet ve bisiklet modellerinin sergilendiği 2013 Eurasia Moto Bike Expo, muhteşem gösterileriyle de gelenleri adeta büyüledi. İki teker tutkunları Serbest Stil Motosiklet Dünya Şampiyonu Chris Pfeiffer ile 2008 Dünya Bike Trial Şampiyonu ve Avrupa Kapalı Alan Bisiklet Şampiyonu Thomas Ohler’in gösterilerini büyük bir keyifle izledi.

Sektörün en büyük ve tek buluşması olan Moto Bike Expo’yu her yıl olduğu gibi bu yıl da Motosiklet Endüstrisi Derneği (MOTED), Motosiklet Sanayicileri Derneği (MOTODER) ve Bisiklet Endüstrisi Derneği’nin (BİSED) yanı sıra çok sayıda kulüp de destekledi.

Hediye çekilişi 1 Nisan’da

Bu arada Eurasia Moto Bike Expo’yu ziyaret edenlere birer çekiliş bileti verildi. 1 Nisan Pazartesi günü Noter huzurunda yapılacak çekiliş sonucunda bir kişi Ducati Monster motosikletin, bir kişi Ghost marka, bir kişi de Bianchi marka bisikletin sahibi olacak. Yine yapılacak çekilişle bir kişiye Lapierre, bir kişiye de Carraro marka bisiklet hediye edilecek.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı