Buradasınız
Home > Güncel > Moto Guzzi’den Özel Motor: V7 Racer

Moto Guzzi’den Özel Motor: V7 Racer

1967 yılında efsanevi Giulio Cesare Carcano tarafından tasarlanan Moto Guzzi’nin sınırlı sayıda üretilen yeni modeli V7 Racer, Ferco Motor tarafından Türkiye pazarına sunuluyor. Geçmişin izlerinin bugünün teknolojisiyle buluştuğu yeni V7 Racer, özel aksesuar paketiyle koleksiyonerler için ideal.

V7 Racer, fırçalanmış alüminyum yan paneller, gaz pedalı korumaları, susturucu montaj dirsekleri ve şık deri kayışla süslenen krom kaplamalı benzin deposuyla dikkatleri üzerinde topluyor.

Direksiyon çatalındaki levhada gösterildiği gibi sınırlı sayıda üretilen V7 Racer,  Moto Guzzi markasının 30 yılı aşkın süredir muhafaza ettiği klasik sitilin bir göstergesi. Kırmızı cilalı kasası, krom kaplı benzin deposu ve sportif tamponuyla öne çıkan bu tasarım, ödüllü parçalarıyla da süslenmiş.

Teknik olarak, V7 Racer kasa yapısı bakımından 27º50’lik direksiyon eğimiyle V7 Café için kullanılan aynı kazanma formülünü sürdürüyor. İki valflı 744 cc 90º V- çift motoruyla daha yüksek bir performans sergileyen V7 Racer, sabitlenmiş 4-piston Brembo 30/34 fren kaliperi ile sıkıştırılan 320 mm’lik sürgülü ön disk ve 32 mm’lik Brembo fren kaliperli 260 mm’ik arka disk ile güvenli bir duruş sağlıyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı