Buradasınız
Home > Güncel > Moto Bike Expo’dan Hediye Yağmuru

Moto Bike Expo’dan Hediye Yağmuru

Motosiklet ve bisiklet tutkunları 1 Mart’ta kapılarını açan ve 4 Mart’a kadar Dünya Fuar Yapım tarafından İstanbul Fuar Merkezin’de düzenlenecek olan 2012 Eurasia Moto Bike Expo’da (Motosiklet, Bisiklet ve Aksesuarları Fuarı) biraraya geliyor. Sektörün en büyük ve tek buluşması olan Moto Bike Expo’da son model motosiklet ve bisikletlerin yanı sıra kasklar, sürücü giysileri, gözlükler, montlar, eldivenler, botlar, çizmeler, lastikler, modifiye ve performans kitleri, özel yağlar ve katkı maddeleri dahil, pek çok aksesuar ve ekipman sergileniyor.

Dördüncüsü düzenleniyor

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen fuarı Motosiklet Endüstrisi Derneği (MOTED), Motosiklet Sanayicileri Derneği (MOTODER) ve Bisiklet Endüstrisi Derneği’nin (BİSED) yanı sıra çok sayıda kulüp de destekliyor. Yeşilköy’de bulunan İstanbul Fuar Merkezi’nin 9, 10 ve 11’inci salonlarında gerçekleşen fuarın büyük ilgi görmesi bekleniyor. Türkiye’nin tek motosiklet ve bisiklet fuarı olan Moto Bike Expo’ya bu yıl bisikletçiler damgasını vuruyor. Bisiklet firmaları geniş ürün gamıyla fuara katılanları adeta büyülerken, bisikletçilerin gösterileri de nefesleri kesiyor.  Bisiklet tutkunlarının yakından tanıdığı Thomas Ohler, bisiklet şovuyla fuara damgasını vurdu. Thomas Ohler’in bisiklet şovu 1 Mart Perşembe günü saat 15.30 ve 18.30’da, Cuma günü saat 12.30, 15.30 ve 18.30’da gerçekleşti. Ünlü sporcu Thomas Ohler 3 Mart Cumartesi saat 12.30’da, 15.30’da ve 18.30’da da hayranlarıyla buluşacak. Thomas Ohler’in Pazar günü gerçekleşecek olan bisiklet gösterisinin saati ise 12.30 ve 15.30 olarak belirlendi.

Csaba Erdos show

Motosiklet severlerin merakla beklediği Csaba Erdos Stunt Show ise ziyaretçileri adeta büyüledi. Csaba Erdos Stunt Show 1 Mart Perşembe günü  saat 14:00’da ve 17.00’da gerçekleşti. Csaba Erdos Stunt Show’un Cuma, Cumartesi ve Pazar günkü saati ise 11.00, 14.00 ve 17.00 olarak belirlendi.

Bu arada fuarı süresi boyunca motosiklet sporlarının ünlü isimleri özel gösteriler gerçekleştiriyor. Motosiklet tutkunları ve kullanmak isteyenler için eğitim seminerleri düzenleniyor.

Hediye çekilişi yapılacak

2012 Eurasia Moto Bike Expo’da hediye yağmuru yaşanıyor. 2012 Eurasia Moto Bike Expo’ya gelen ziyaretçilere birer çekiliş bileti veriliyor. 02 Nisan 2012’de Noter huzurunda yapılacak çekiliş sonucunda bir kişi Korlas Ducati Monster motosiklet kazanırken, bir kişi Salcano XRS022 105 bisikletin sahibi olacak. Yine fuarda yapılacak çekilişle bir kişiye Aslı Bisiklet’ten Sedona bisiklet ve Budaklı Otomotiv’den Forever model üç tekerli motosiklet hediye edilecek. Motosiklet ve bisiklet tutkunlarını dört gün boyunca İstanbul Fuar Merkezi’ne çekecek olan 2012 Eurasia Moto Bike Expo’nun bu yıl da çok renkli geçmesi bekleniyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı