Buradasınız
Home > Güncel > Monster Energy’den Moto GP’ye VIP Konuk Olma Fırsatı!

Monster Energy’den Moto GP’ye VIP Konuk Olma Fırsatı!

Dünya genelinde 50 ülkede satılan Amerika’nın bir, Avrupa’nın iki numaralı enerji içeceği Monster Energy, Ekim ayında Türkiye pazarına hızlı bir giriş yaparak 2 kişiyi dünyanın en zorlu rallisi olan Dakar Ralli’sine davet etmişti.

Organizasyonun gördüğü ilgi üzerine Monster Energy şimdi de şanslı kişileri Moto GP – Le Mans’a davet ediyor.

Monster Energy Moto GP– Le Mans’da, 17-20 Mayıs tarihleri arasında, VIP konuk olarak ağırlanmak, padok alanında pilotlarla tanışmak ve  vakit geçirmek için yapmanız gereken tek şey www.monsterenergy.com/lemanspromosyon

adresini ziyaret etmek ve çekilişe katılmak. Çekilişe katılmak için son başvuru tarihi ise 24 Mart 2013…

Moto GP

1949 yılına kadar uzanan geçmişiyle varolan en eski motorsporları Dünya Şampiyonası Moto GP, 8 ay boyunca devam eden 18 ayaktan oluşuyor. 4  kıtada, 14 ülkede, 207 TV kanalının canlı yayınladığı, dünyanın en iyi pilotlarının bir araya geldiği Moto GP’de pilotlar Moto GP, Moto2 ve Moto3 kategorilerinde yarışıyor.

Moto GP Le Mans ise istatistiklere bakılacak olursa diğer ayaklara göre yüzde 30 daha fazla seyirciye sahip.

Moto GP ve Monster Energy

4 yıldan beri Moto GP Le Mans’ın isim sponsoru olan Monster Energy, Moto GP’de 5 yıldır Tech 3 Monster Yamaha ile mücadele ediyor. 2013 sezonu içinse Yamaha Fabrika Takımı’nın  (Factory Yamaha Team) resmi enerji içeceği oldu.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı