Buradasınız
Home > Güncel > Mitsubishi’den Paris Çıkarması

Mitsubishi’den Paris Çıkarması

Mitsubishi Lancer Sportback

Mitsubishi, Paris Motor Show 2010’da, tüm modellerinde sunduğu konfor, kalite, geniş donanım seçenekleri ve avantajlı fiyatlarını sunmaya hazırlanıyor. Ürün gamına eklediği, Eylül ayında da Türkiye’de piyasaya sunulan kompakt crossover ASX ve Lancer Sportback ile Mitsubishi takipçilerine ve otomobilseverlere yeni heyecanlar sunmaya hazırlanıyor.

Elektrikli araç gelişiminin 40. yılını kutlayan Mitsubishi, Aralık’ta Avrupa’nın 4 ülkesinde satışa sunulacak olan elektrikli aracı i-MiEV ile birlikte 1989 yılında piyasaya çıkan nostaljik Minicab EV’yi de otomobil severlerin ilgisine sunacak.

Mitsubishi, ASX, Lancer Sportback ve Yeni Outlander ile birlikte Colt, Lancer Evolution, Pajero ve L200 modelleriyle Hol 8’de yerini alacak.

Paris Motor Show fuarı 30 Eylül – 17 Ekim tarihleri arasında ziyaret edilebilecek.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı