Buradasınız
Home > Güncel > MiTo’da Döviz Kuru Sabit

MiTo’da Döviz Kuru Sabit

Alfa Romeo Türkiye, lüks küçük sınıfta yer alan Alfa Romeo MiTo model için 31 Mart’a kadar sürecek çok yönlü satın alma avantajları sunan yeni bir kampanya ile dikkat çekiyor.

2450 Euro’ya varan cazip indirimlerin sunulduğu kampanya ile Alfa Romeo tutkunlarına önemli satın alma kolaylıkları sağlanırken, Euro döviz kuru ise bütün modeller için Mart ayı boyunca 2.10 TL’ye sabitlenerek satın alma sürecinde müşterilere çok yönlü avantaj sunuluyor. performans roketi olarak dikkat çeken 1.4 litre 170 HP’lik Multiair TBi motorla donatılmış “Quadrifoglio” (Dört yapraklı yonca) versiyonu, 22 bin 400 Euro’dan başlayan cazip anahtar teslim satış fiyatıyla ön plana çıkıyor.

Ayrıca 135 HP güç üreten yeni Multiair benzinli motorla kombine edilmiş olarak sunulan TCT kodlu 6 ileri otomatik şanzımanlı Alfa Romeo MiTo versiyonu ise 22 bin 900 Euro’luk anahtar teslim satış fiyatıyla da sınıfında ekonomik bir seçenek olarak dikkatleri üstüne çekiyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı