Buradasınız
Home > Güncel > Micra’da Bahar Kampanyası

Micra’da Bahar Kampanyası

Nissan, Yeni Micra’daki avantajlı ödeme imkanlarıyla Mayıs ayında avantajlar sunuyor.

Nissan, Yeni Micra modelini 15 bin TL için 15 ay boyunca yüzde 0 faiz olanağıyla tüketicilerle buluşturuyor. Nissan, kampanya kapsamında ayrıca düz viteslerde bin 733 TL’ye varan takas desteği de sunuyor.

Yeni Micra’da ön, yan ve perde hava yastıkları ile ESP sistemi standart sunulan özellikler arasında bulunuyor. Cruise Control, hız limit sistemi, park alanı mesafe ölçer, akıllı anahtar, Start-Stop düğmesi gibi özelliklerin de donanım seviyelerine bağlı olarak sunulduğu Yeni Micra’nın şehir dışındaki 4,3lt’lik yakıt tüketim değeri ise dikkatleri çekiyor. Ayrıca sınıfının en kısa dönüş yarıçapına (4,5m) sahip olan Yeni Micra’da,  Bluetooth da standart olarak sunuluyor.

“Şehrin Anahtarı” Yeni Nissan Micra’ya 28,708 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim satış fiyatlarla ve Mayıs ayı kampanya fırsatı ile sahip olmak isteyenlerin Nissan bayilerine uğramaları yeterli olacak.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı