Buradasınız
Home > Güncel > Michelin’den Mont Kampanyası

Michelin’den Mont Kampanyası

Hava sıcaklığının 7 derecenin altına indiği durumlarda, kış lastikleri kullanımının kaçınılmaz olduğu bir gerçek. Michelin, otomobil, ticari araç ve 4×4’ler için zengin bir kış lastiği koleksiyonuna sahip.

Michelin ürün gamında; otomobiller için Alpin A4, Primacy Alpin ve Pilot Alpin gibi farklı sınıf ve ebattaki araçlara uygun kış lastikleri bulunuyor. Michelin, SUV ve arazi araçları için Latitude Alpin ve Latitude Alpin HP, ticari araçlar için ise Agilis Alpin modelini öneriyor.

Michelin kış lastikleri, üstün güvenlik özellikleri, daha az yakıt tüketimine yardımcı olan teknolojisi ve uzun kullanım ömrü ile öne çıkıyor. Üstelik, Michelin’in yeni kış kampanyasında 15 Aralık tarihine kadar dört adet otomobil, kamyonet ya da 4×4 lastiği alanlar, hediye olarak Michelin montu kazanma olanağına da sahip olacak.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı