Buradasınız
Home > Güncel > Michelin’den Bahar Kampanyası

Michelin’den Bahar Kampanyası

Michelin’in 2010 yılında başlattığı küresel reklam kampanyasına, uzun ömrün anlatıldığı yeni reklam filmiyle devam ediliyor. Böylelikle yakıt tasarrufu, güvenlik ve uzun ömür ile birlikte Michelin’in ‘Üçlü Performans Dengesi’ de tamamlanmış oluyor.

‘Daha Fazla Yol Alın’ sloganıyla tamamen animasyon olarak kurgulanan reklam filminde, Michelin Energy Saver lastiğinin Avrupa’daki ana rakiplerine göre 10 bin km daha uzun ömürlü olduğu vurgulanıyor.

Michelin, yeni reklam filmine paralel olarak bir de yaz kampanyası başlattı. 1 Mayıs – 15 Haziran tarihleri arasında dört adet otomobil, kamyonet ya da 4×4 lastiği alanlara Michelin plaj havlusu ve termo çanta hediye ediliyor. Bonus’a özel +4 taksit imkânı da sunan kampanya dâhilinde 1 yıl ücretsiz yol yardımı hakkı kazanmak da mümkün.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı