Buradasınız
Home > Güncel > Michelin Talihlileri Ödüllerini Aldı

Michelin Talihlileri Ödüllerini Aldı

Michelin / Clio ECo / Ödül

Michelin, 1 Mayıs – 30 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirdiği tüketici kampanyası sonunda, 15 şanslı Michelin kullanıcısına çevre dostu Renault Clio Eco hediye etti.

Türkiye genelindeki Michelin bayilerinden; binek otomobil, 4×4 veya hafif ticari araç lastiği ürün çeşitlerinden tek seferde 150 TL ve katları tutarında ürün satın alan herkesin katılma hakkı kazandığı kampanya sonunda, çekilişle belirlenen 15 Michelin kullanıcısı, Renault Clio Eco’larını teslim aldı.

Michelin lastikleriyle yakıt masraflarını azaltmak mümkün*

İlk kez 1992 yılında, lastik karışımına silika ekleyerek ‘yeşil lastikler’ konseptini yaratan Michelin, bugüne kadar otomobiller için dört nesil, kamyonlar için de üç nesil düşük yakıt tüketimli lastik geliştirmiştir. 1992 yılından bu yana Michelin Energy lastikleri ile dünya genelinde yakıt tüketiminde yaklaşık 12.5 milyar litre, CO2 emisyonlarında ise 31 milyon tondan fazla tasarruf sağlanmıştır. Üstün güvenlik ve uzun ömür ile enerji verimini birleştiren tüm Michelin lastikleri, yanaklarındaki Green X işaretini taşımaktadır.

Michelin Energy™ Saver lastikleri, üstün yakıt tasarrufu özelliği sayesinde 80 litreye kadar tasarruf sağlarken*, 45 bin km’ye** kadar uzun ömür ve ıslak yolda fren mesafesini üç metreye kadar*** kısaltarak güvenli bir yolculuk sunmaktadır.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı